1. Patriots Liberec >
  2. U11 (ČSA)

U11: Coachballová liga divize Východ - 2. turnaj, na Joudrs

Vítek H., 09.05. 2019 Aktuality

Ahoj všem ve spolek přátelé,
 
máme za sebou další turnaj naší Coachballové ligy divize Východ.
 
Tentokrát jsme odehráli super turnaj v krásném areálu Joudrs Praha. Počasí nám přálo a sluníčko slibovalo, pěkný turnaj.
 
První zápas jsme hráli s domácím týmem Joudrs Praha Royal a nastoupili jsme do něho s dobrou náladou a odhodláním porazit soupeře. Ve čtyřech směnách jsme soupeři nadělili pokaždé 6 bodů, díky skvělému výkonu na pálce a i Homerunu Jakuba Adámka. Utkání skončilo v náš prospěch výsledkem 24:7.
 
Druhý zápas v pořadí jsme absolvovali proti týmu Klackaři z Kostelce a i ten jsme chtěli vyhrát. Velice vyrovnaný zápas s dobrou obranou obou týmů a i pálkářské dovednosti byli dobré. Díky dohrávce zápasu se výsledek přehoupl na naší stranu a mohli jsme se radovat z vítězství 9:8. Tím jsme postoupili ze skupiny na prvním místě a zajistili si účast v semifinále.
 
Následoval semifinálový zápas proti opět domácímu tým Joudrs Praha Grey. Do zápasu jsme nastoupili s jasný cílem postoupit do finále. Začala se projevovat nedisciplynovanost našich hráčů a tím i spousta chyb v obraně. Nic se nedařilo a proto soupeř zaslouženě vyhrál 11:8. A my se museli spokojit s bojem o 3 místo.
 
Poslední utkání nám přisoudilo opět pražského soupeře Eagles Praha. Po zklamání z předchozí porážky, jsme chtěli získat bronz. Ale naše chyby se neustále kupily a odpaly do vzduchu jsem byli autováni. Znamenalo to, že jsme byli opět poraženi 7:6. Museli jsme se spokojit se čtvrtým místem.
 
Dle mého názoru byl výsledek odrazem tréninku, kdy hráči nevnímají trenéry a k tréninku přistupují laksně. Neustále se projevují stejné chyby jako nepozornost při utkání či zpracování jednoduchých balonů nebo přihozy mezi hráči. Musíme se ponaučit z chyb a jít za dalšími úspěchy. Další turnaj nás čeká v Pardubicích 25. 5. 2019.
 
Velký dík opět patří rodičům, kteří vytvářeli super atmosféru z tribun. Děkujeme a těšíme se na další turnaj.
Za trenérský tým Mára Mokrý