1. Patriots Liberec >
  2. O klubu

Hřiště

PATRIOTS STADIUM

Areál pro baseball a softball byl postaven v roce 2005 a je umístěn v areálu Sport Parku Liberec - ulice Máchova, za centrálním parkovištěm Homecredit arény a víceúčelovým travnatým hřištěm "Amerika".

50.7501431N, 15.0460736E

Popis příjezdu ke hřišti:

A) Směr od Prahy:

Z R35 sjet na exitu před Centrem Babylón, odbočit vlevo, podjet most R35 a znova vlevo. Dále pokračujte rovně až ke kruhovému objezdu před Home Credit arénou.

B) Směr od Děčína:

Z R35 sjet na exitu před čerpací stanicí Benzina, odbočit vlevo. Dále pokračujte rovně až ke kruhovému objezdu před Home Credit arénou.

A i B společně:

První odbočkou projet železniční podjezd a odbočit vlevo. Dále po levici minete centrální parkoviště Home Credit arény. Parkování je možné na přilehlých parkovištích.

Dále se k hřišti dostanete pouze pěšky. Před tréninkovým hřištěm na fotbal zatočte vlevo a pokračujte po asfaltové inline dráze až k našemu hřišti.

MHD k HOME CREDIT ARENA

ZDE naleznete autobusovou linku č. 17 - zastávka ARÉNA