>

U11: Coachballová liga divize Východ - 3. turnaj, v Pardubicích

Vítek H., 04.06. 2019 Aktuality

Ahoj přátelé kamarádi,

opět posílám hodnocení skvělého turnaje v Pardubicích.

Den začal krásným slunečným počasím a první utkání jsme odehráli proti Klackařům z Kostelce. Vyrovnané utkání, které bylo ozdobeno skvělými baseballovými okamžiky. Hráli jsme svou hru a bylo to ku prospěchu. Fungovala souhra vnitřního pole, v zadním poli jsme zastavovali balony a chytali míče ze vzduchu. Navíc zápas ozdobil Kuba Adámek svým HOMERUNEM a tím přispěl k vítězství 5 : 4 a zápas byl předčasně ukončen a nedohrávali jsme dohrávku zápasu.

V zápase číslo dvě nás čekal soupeř z domácího prostředí a to Pasos Pardubice. Náš veliký rival pro tuto sezónu, nám do sobotního dne naděloval je samé porážky a měli jsme jim co vracet. Díky obrovskému odhodlání a bojovnosti, jsme dokázali soupeře porazit 7 : 5. Opět musím vyzdvihnout souhru pole a pálkařská um. Během utkání nebylo skoro co vytýkat. Tímto vítězstvím jsme si zajistili přímý postup do semifinále a čekali na výsledek čtvrtfinále, který nám měl určit soupeře.

Po tříhodinové pauze jsme již znali soupeře a byli jím opět Klackaři z Kostelce. V týmu panovala úžasná nálada díky vítězstvím i slunečnému a teplému počasí. Naše odhodlání postoupit do finále bylo obrovské a projevilo se to na výsledku. Kuba Adámek opět poslal míček za plot a již druhým HOMERUNEM v turnaji, zajistil několik bodů. Zbytek týmu předvedl opravdu krásnou souhru a rychlými auty nedovoloval soupeři skórovat. Konečný výsledek 16 : 2 hovořil za vše. A byli jsme ve finále.

Poslední finálové utkání začínalo až v pozdních odpoledních hodinách a tak obavy z únavy týmu byli na místě. Ale opak byl pravdou. Semifinálový duel nám přisoudil do finále opět domácí tým Pasos Pardubice. Úžasně naladěný tým vstupoval do zápasu s chtíčem vyhrát. Téměř dokonalou obranou jsme soupeři nedovolovali body a naopak dobrým vystoupením na pálce jsme my bodovali. Konečný výsledek 14 : 6 byl vypovídající o průběhu utkání. A konečně jsme poprvé letos přivezli první místo z turnaje.

Z mého pohledu to byl zatím nejlepší turnaj, co se výkonů týče, i odhodlání a dobrá nálada či síla našich hlasivek při pokřiku byla dokonalá. Moc děkuji všem hráčům za úžasný výkon rodičům, co nám fandili za jejich podporu a hlasité fandění. Veliké díky.

Trenér U11 Mára Mokrý

Starší články